+90 216 909 7719 info@globalicmo.com

Hakkımızda

Özellikle 1990 yılından sonra, doğu bloğundaki açılım ve avrupa’nın seyahat tercihlerini türkiye’den yana kullanmaya başlaması konaklama sektörünün, gelişmesine yardımcı oldu. Hızlı büyüyen konaklama sektörü, aynı oran ve hızda alt yapısını geliştiremedi. Kalifiye personel ve konsept geliştirme konuları ve ülkemizde, konaklama sektöründeki planlama, imalat, konsept oluşturma, organizasyon ve yönetimi konularındaki ihtiyacı karşılamak üzere 2010 yılında kurulduk.

Kurulduğumuz günden itibaren sektörde deneyimli kadromuz ile hızlı ve gerçekçi maliyetler doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz bizimle irtibata geçtiği andan itibaren, istek ve beklentilerini dinler; ihtiyaçlarını belirler, arzu edilmesi halinde bir konsept oluşturur, o doğrultuda tesis imalatını gerçekleştiririz. Tesisin imalatının bitimi ardından gerekli hizmetleri verecek personelin , temini ve eğitimi tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve bunun sonucunda tesisi müşterimize çalışır halde teslim etmekteyiz. Bu doğrultuda birçok tesis bitirmemizin yanı sıra müşterilerimizin ağırlıklı kısmı bizden daha önce hizmet almış ve hizmet almış müşterilerimizin referansları doğrultusunda bizimle iletişime geçen şirketlerdir.

Bütün bu hizmetleri tek çatı altında alabileceğiniz tek şirket olmanın gururunu ve kıvancını taşımaktayız.

Etik

Yaptığımız işte şeffaflık, hesap verebilirlik ve disiplin vardır.

Güven

Çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki.

Sorumluluk

Başarıyı paylaşmak ve başarısızlığın karşısında beraber durmak.

Kalite

Kalite, sağlık, güvenlik ve çevreye ödün vermeden bağlılık.